Červen 2013

Ukončení materiální sbírky

14. června 2013 v 22:23 Aktuality
Dnes nám byla zaslána aktuální informace z Ú ČČK, že vzhledem k tomu, že OS ČČK v povodněmi postižených oblastech avizují naplněné sklady a další humanitární pomoc nemají kde skladovat je nutné okamžitě zastavit další zasílání humanitární pomoci do těchto oblastí a zároveň ukončit její sběr.

Všem dárcům a dobrovolníkům velmi děkujeme za pomoc!

OS ČČK Karlovy Vary

Sbírka materiální pomoci pro postižené povodněmi stále pokračuje

11. června 2013 v 21:19 Aktuality
Vážení,

materiální sbírka stále probíhá. V případě zájmu o aktuální potřeby v zasažených oblastech, prosím, sledujte naši stránku na facebooku: Český červený kříž Karlovy Vary, příp. napsat na email: karlovyvary@cervenykriz.eu / tel. 722 788 014 a budeme Vás obratem informovat. Děkujeme.
 

Sbírka materiální pomoci pro postižené povodněmi 2013 - poděkování

10. června 2013 v 22:44 Aktuality
Chceme tímto velmi poděkovat veřejnosti za pomoc, která záhy po vyhlášení sbírky přišla. Mnoho z Vás reagovalo na naši prosbu organizováním sbírek mezi svou rodinou, kolegy, žáky, spoluobčany..

Tímto dárce a dobrovolníky informujeme, že na základě velkého množství darů bylo část sbírky odvezeno v pátek 7.6.2013 odpoledne do Děčína, kde si dary převzala ředitelka OS ČČK Děčín, část darů bylo odvezeno stejný den dobrovolníkem a jeho týmem do jiné postižené oblasti - konkrétní místo v této chvíli nevíme, protože byl dobrovolník navigován přímo Ú ČČK v Praze dle
aktuální situace.

V pondělí 10.6.2013 se uskutečnilo naložení a odvezení další části sbírky do Děčína a ve stejný den další dobrovolník odvezl část sbírky do Rochlova u Nýřan.

Dne 11.6. budou naloženy zbylé dary a odvezeny do Děčína přes Lubenec. V Lubenci bude část materiálu vyloženo a zbytek bude předáno OS ČČK v Děčíně.

O průběhu sbírky bylo informováno v Karlovarských novinách, Událostech České televize, radiu.. V případě zájmu na našech facebooku - Český červený kříž - je uveřejněno několik fotek se sbírky, aktuální informace o potřebách zasažených oblastí (foto také v Galerii na těchto webových stránkách).

Sbírka stále pokračuje, dary je možné přinést ve středu 12.6.2013 od 9:00 do 15:00 do sídla OS ČČK K. Vary nebo dle tel. domluvy: 722 788 014. Rozsah sbírky zůstává stejny - lopaty, košťata, hrábě, trvanlivé potraviny...náměty na dary průběžně zjišťujeme..

VŠEM DÁRCŮM A DOBROVOLNÍM DĚKUJEME, ŽE NÁM POMÁHÁTE POMÁHAT...